ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзак Bobby XL

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Купить рюкзак Bobby XL

Легкий та зручний Bobby XL

Bobby XL – місткий оригінальний Bobby. Все, що потрібне завжди під рукою! Збільшений об'єм та відділення для ноутбука 17 дюймів – це те, чого іноді не вистачало оригінальної моделі рюкзака XD Design. Крім більшого розміру, також перероблено компонування внутрішнього простору. Три м'які кишені замінені на сітчасті, це збільшило основний відсік та відчуття від користування рюкзаком стали комфортнішими. Модель представлена ​​в класичному сірому і однотонному чорному кольорі, вони відмінно підійдуть як до спортивного стилю одягу, так і до офісного суворого дрес-коду.

Захист речей у будь-якій ситуації

Матеріали легко чистяться вологою серветкою і догляд за Боббі завжди легкий та швидкий. Біля основи лямок світловідбиваючою фарбою нанесені логотипи XD Design, а на корпусі та лямках розташовані світловідбиваючі смуги. У сутінках власника рюкзака Bobby видно здалеку. Їзда на велосипеді у темний час доби стане набагато безпечнішою.
Крадіжка через розріз виключена, пластина в корпусі цьому перешкоджає, а приховані кишені та потайні відсіки не дозволять без відома власника проникнути усередину. Бігунки блискавки оснащені спеціальними дужками, які при бажанні можна просмикнути навісний замок. Такий спосіб захисту підійде, якщо рюкзак потрібно залишити без уваги власника.
Bobby XL вийшов дуже містким та зручним рюкзаком. У ньому збережено дизайнерський задум зовнішнього вигляду Original і реалізовано місткий та ергономічний внутрішній простір. Тяжкі речі розташовані ближче до спини, за рахунок цього плечі та спина менше втомлюються.
Купуючи рюкзак у нашому магазині, Ви будете впевнені у його справжності та оригінальності, ми є офіційними дилерами XD Design. Доставка Вашого унікального Bobby у будь-яку точку України безкоштовна!