ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзаки Bobby Soft

Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

Категорія Bobby Soft XD Design

Bobby Soft від XD Design – оригінальна новинка 2022 року!

Рюкзаки XD Design створені для того, щоб сучасній людині було максимально комфортно та безпечно. У 2021 році був випущений новий Bobby Soft. Його відмінна особливість - відсутність каркаса із пластику, що робить рюкзак більш легким, компактним та містким. У конструкції застосували нові дизайнерські рішення, основний відсік може розширюватись з 13 до 16 літрів за рахунок прихованої тканинної складки. При цьому рюкзак не так легко розкрити сторонім людям, які захотять це зробити без Вашого відому. Для захисту від таких ситуацій були розроблені спеціальні  подвійні "собачки", що скріплюються між собою на замочок. Блискавка прикрита тканьовим загином, який виконує дві функції – захищає від дощу та приховує блискавку від сторонніх очей.
USB-порт захований в окрему кишеню на змійці, що на краще змінило його працездатність при опадах. М'які S-подібні лямки та щільна спинка з вентильованого матеріалу не пошкоджує одяг та комфортно прилягає до спини.
Органайзер для ноутбуку та планшету усередині рюкзака виконаний з м'якого матеріалу для надійного захисту техніки. Велика кількість кишень акуратно розмістить предмети та забезпечить швидкий доступ до кожного з них. Окремо винесено брелок для ключів, щоб вони не загубилися.
Bobby Soft ідеально підійде Вам, якщо від сумки потрібна легкість, функціональність, достатній об'єм та якісні матеріали. Гарантія на рюкзаки Bobby 2 роки, але відгуки наших покупців дозволяю переконатись, що користуватися якісною річчю Ви будете набагато довше.
Купуйте оригінальну продукцію XD Design в нашому магазині і Ви гарантовано отримаєте посилку в найкоротші терміни та з безкоштовною доставкою.

Відгуки покупців

Рюкзак Bobby Soft чорний 15,6"

Рюкзак Bobby Soft чорний 15,6"

Дуже сподобався! Гарно, що рюкзак без жорсткого каркасу. Дуже чекав його) ...

Олег 09.02.2021

Рюкзак Bobby Soft Daypack 16" XD Design

Рюкзак Bobby Soft Daypack 16" XD Design

Дуже зручний та нетиповий для XD Design. В мене легко вміщується в рюкзак ноутбук, та декілька інших речей. Можна використовувати у невеличкі подорожі. М'ятний виглядає класно. ...

Олена 12.04.2024

Рюкзак Bobby Soft чорний 15,6"

Рюкзак Bobby Soft чорний 15,6"

Уже получил этот рюкзак, заказывал в сером цвете. Ткань на ощупь приятная, слегка скользкая, думаю, воду пропускать не будет, но под дождь еще не попадал. Ткань не очень мнется, когда раскрываешь загиб, вид не теряет (было бы неприятно расстегивать загиб и видеть его помятый вид). Не совсем понял, ...

Викторг 24.07.2022

Рюкзак Bobby Soft Art Mandala 15,6"

Рюкзак Bobby Soft Art Mandala 15,6"

Дякую за швидку доставку та чудовий рюкзак! Все згідно опису, рюкзак оригінальний. Об'єм достатньо пристойний, хоча зовні рюкзак здається досить невеликим. Малюнок виконаний дуже якісно, не злізає та чудово виглядає. Мені дуже сподобався) ...

Олексій 21.09.2022

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3