ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзаки Bobby Soft

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Рюкзаки Bobby Soft

Bobby Soft від XD Design – оригінальна новинка 2022 року!

Рюкзаки XD Design створені для того, щоб сучасній людині було максимально комфортно та безпечно. У 2021 році був випущений новий Bobby Soft. Його відмінна особливість - відсутність каркаса із пластику, що робить рюкзак більш легким, компактним та містким. У конструкції застосували нові дизайнерські рішення, основний відсік може розширюватись з 13 до 16 літрів за рахунок прихованої тканинної складки. При цьому рюкзак не так легко розкрити сторонім людям, які захотять це зробити без Вашого відому. Для захисту від таких ситуацій були розроблені спеціальні  подвійні"собачки", що скріплюються між собою на замочок. Блискавка прикрита тканинним загином, який виконує дві функції – захищає від дощу та приховує блискавку від сторонніх очей.
USB-порт захований в окрему кишеню на змійці, що на краще змінило його працездатність при опадах. М'які S-подібні лямки та щільна спинка з вентильованого матеріалу не пошкоджує одяг та комфортно прилягає до спини.
Органайзер для ноутбуку та планшету усередині рюкзака виконаний з м'якого матеріалу для захисту техніки. Велика кількість кишень акуратно розмістить предмети та забезпечить швидкий доступ до кожного з них. Окремо винесено брелок для ключів, щоб вони не загубилися.
Bobby Soft ідеально підійде Вам, якщо від сумки потрібна легкість, функціональність, достатній об'єм та якісні матеріали. Гарантія на рюкзаки Bobby 2 роки, але відгуки наших покупців дозволяю переконатись, що користуватися якісною річчю Ви будете набагато довше.
Купуйте оригінальну продукцію XD Design в нашому магазині і Ви гарантовано отримаєте посилку в найкоротші терміни та з безкоштовною доставкою.