ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Заробляйте разом із XD Design!

Ласкаво просимо в сім'ю XD Design! Ми спеціалізуємося на продажі інноваційних рюкзаків, які популярні серед шанувальників сучасного дизайну та технологій по всій Україні.

Хто наш партнер?

Якщо ви відповідаєте хоча б одному з критеріїв:

  • маєте торгову точку;
  • власник інтернет-магазину;
  • продаєте в Instagram;
  • розміщуєте оголошення на маркетплейсах або агрегаторах.

Приєднуйтесь до нас і радуйте своїх покупців найкращими у світі рюкзаками-антизлодій світового бренду XD Design!

Дропшиппінг

  • Ми надаємо можливість продавати нашу продукцію за системою дропшиппінг. Ви просто розміщуєте товари у своєму інтернет-магазині або магазині в Інстаграм, приймаєте замовлення, а решту роботи ми робимо за вас!
  • Для комфортної роботи вам буде надано персонального менеджера, а ви, своєю чергою, отримаєте всі необхідні медіа-матеріали, прайси, і навіть XML-вивантаження.
  • Для отримання детальної інформації про умови співпраці за системою дропшиппінгу зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, запропонованим на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок з позначкою "співпраця".

Оптові замовлення і торгові точки

Впевнені в хороших продажах вашого магазину і хочете заробити більше? Ми готові надати оптову партію продукції XD Design на особливо вигідних умовах. Оптове замовлення ми можемо відправити одразу на ваш склад або в магазин.

Промо-замовлення та оптові покупки

Хочете порадувати співробітників вашої компанії по-справжньому крутими брендовими рюкзаками? Або ви хотіли б замовити партію рюкзаків з вашим логотипом або брендом? Ми із задоволенням запропонуємо для вас найкращі умови. Також ми можемо надати послугу нанесення будь-яких зображень або логотипів на рюкзаки. Ваші співробітники обов'язково запам'ятають такий подарунок, тим паче що продукція XD Design славиться своєю довговічністю і надійністю.

Щоб отримати додаткову інформацію та особливі оптові умови, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або залиште заявку на зворотний дзвінок з позначкою "промо".

Ми впевнені, що співпраця з нами буде взаємовигідною і довгостроковою. Приєднуйтесь до команди XD Design вже сьогодні і почніть писати історію успіху разом з нами!

Наші контакти:

097-657-33-55

095-596-04-55

[email protected]

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3