ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Лінійка Flex від XD Design

Валіза Flex Foldable Trolley

5 970 грн. 6 640 грн.

1
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Лінійка Flex від XD Design

Представляємо Вам лінійку рюкзаків XD Design - FLEX

Лінійка Flex включає в себе рюкзак-трансформер Flex Gym Bag і складану валізу Flex. Новинки мають традиційний захист від крадіжок, стійкі до пошкоджень та мають можливість трансформації під Ваші потреби.

Валіза Flex дозволить подорожувати з комфортом. Це перша валіза яка підпадає під розмір ручного багажу та її можна брати з собою у салон літака. Якщо Ви ділова людина та часто подорожуєте, то Flex XD Design позбавить Вас від числених валіз. А купа додадкових органайзерів та пеналів розмістять речі компактно та наглядно.
Flex Gym Bag - це гнучкий та практичний рюкзак, який трансформується за вашим бажанням. Вигляд у рюкзака класичний, ніяких зайвих карманів, лямок та незручних застібок. З фронтальної частини можна побачити невликий карман-обманку. Це схований відділ, який за потреби можна перетворити на великий відсік. Кладіть туди будь-що, немає меж Вашої фантазії. Рюкзак безкаркасний, в основному відділі обєм 16 літрів, з додатковим карманом 24 літри. Всередині є два відділи для гаджетів, кармани на застібці та сітчаті кармани.

Обирайте свій Bobby Flex, той, який подобається.