ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

XD Design Bobby Trolley

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Рюкзак Bobby Trolley

Ідеальний рюкзак для подорожей та далеких поїздок

Bobby Trolley – новинка 2020 року від XD Design, яка створена спеціально для перельотів, поїздок та подорожей. Це перша модель, яка має колеса як у класичній дорожній сумці, а також висувну ручку для зручного транспортування. Незважаючи на «дорожні» особливості, Trolley є повною мірою рюкзаком, який також зручно носити на спині. Габарити «гібриду» відповідають вимогам ручної поклажі.

Рюкзак – дорожня сумка

Використовуйте рюкзак у форматі, який зручний у конкретний момент часу. Наявність розкладної ручки дозволяє будь-якої миті перетворити рюкзак на дорожню сумку і трансформувати його назад на рюкзак. Висувна ручка при цьому ховається у спеціальну кишеню. Лямки можна заховати у спеціальне відділення.

Якщо Ви заходите використовувати Trolley як рюкзак, просто пристебніть перегородку до дна. При цьому звільняються лямки і закриваються коліщатка.

Найкращий захист від крадіжок

У Trolley вбудований кодовий TSA-замок, який надійно замикає блискавку основного відділення. Як і в інших моделях, матеріал рюкзака багатошаровий. Така структура надійно захистить ваші речі навіть від розрізу рюкзака. Розташована на спинці зовнішня кишеня для документів має RFID-захист, що перешкоджає несанкціонованому зчитуванню карток та інформації на електронних носіях.

Більше інформації про місткість, розміри, внутрішнє наповнення та інші можливості рюкзака в картці товару XD Design Bobby Trolley.

З XD Design Ви завжди отримуєте якісну та оригінальну продукцію, визнану у всьому світі.

Відгуки покупців

Рюкзак-валіза Bobby Trolley XD Design 17"

Рюкзак-валіза Bobby Trolley XD Design 17"

Дуже зручний для подорожей або робочих поїздок. У відділення для ноута вміщується ноутбук 17 дюймів. Велике основне відділення та багато кишень, вміщується навіть декілька одиниць одягу. Дякую за класний рюкзак. ...

Олексій 15.04.2024

Рюкзак Bobby Hero Regular XD Design синій 16"

Рюкзак Bobby Hero Regular XD Design синій 16"

Придбав для сина до школи та на секцію. Він задоволений ...

Олексій 03.09.2023

Рюкзак Bobby Hero Regular XD Design 16"

Рюкзак Bobby Hero Regular XD Design 16"

Отличный рюкзак. Очень легкий, удобный. Все как описано. Не могу сказать больше, пока не пройдет время, но пока всё супер. ...

Денис 22.12.2019

Рюкзак Bobby Hero Regular XD Design 16"

Рюкзак Bobby Hero Regular XD Design 16"

Доставили на пошту швидко, буквально за день. Рюкзак в оригінальній коробці, всередині була подушка з повітрям (як я зрозумів, щоб краще тримав форму). Бірки з перевірочними кодами були на місці, стирав, перевіряв на офіційному сайті - все б'ється, рюкзаки оригінальні. З приводу якості - якісний, ді ...

Олекса 01.05.2024

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3