ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

XD Design Bobby Trolley

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Рюкзак Bobby Trolley

Ідеальний рюкзак для подорожей та далеких поїздок

Bobby Trolley – новинка 2020 року від XD Design, яка створена спеціально для перельотів, поїздок та подорожей. Це перша модель, яка має колеса як у класичній дорожній сумці, а також висувну ручку для зручного транспортування. Незважаючи на «дорожні» особливості, Trolley є повною мірою рюкзаком, який також зручно носити на спині. Габарити «гібриду» відповідають вимогам ручної поклажі.

Рюкзак – дорожня сумка

Використовуйте рюкзак у форматі, який зручний у конкретний момент часу. Наявність розкладної ручки дозволяє будь-якої миті перетворити рюкзак на дорожню сумку і трансформувати його назад на рюкзак. Висувна ручка при цьому ховається у спеціальну кишеню. Лямки можна заховати у спеціальне відділення.

Якщо Ви заходите використовувати Trolley як рюкзак, просто пристебніть перегородку до дна. При цьому звільняються лямки і закриваються коліщатка.

Найкращий захист від крадіжок

У Trolley вбудований кодовий TSA-замок, який надійно замикає блискавку основного відділення. Як і в інших моделях, матеріал рюкзака багатошаровий. Така структура надійно захистить ваші речі навіть від розрізу рюкзака. Розташована на спинці зовнішня кишеня для документів має RFID-захист, що перешкоджає несанкціонованому зчитуванню карток та інформації на електронних носіях.

Більше інформації про місткість, розміри, внутрішнє наповнення та інші можливості рюкзака в картці товару XD Design Bobby Trolley.

З XD Design Ви завжди отримуєте якісну та оригінальну продукцію, визнану у всьому світі.