ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзак-антизлодій Bobby Duffle XD Design Bobby

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Рюкзак Bobby Duffle

Рюкзак Bobby Duffle

Bobby Duffle – новинка від XD Design, яка побачила світ у 2019 році. Новий рюкзак дизайнерської фірми відрізняється від інших моделей своїми розмірами, місткістю та трьома різними способами носіння. Рюкзак за лічені секунди трансформується у спортивну сумку (передбачена спеціальна ручка для носіння в горизонтальному положенні), а також у дорожню сумку (одна з ручок трансформується та дозволяє нести сумку на плечі). Ідеально підходить для відвідування навчання, роботи, спорту та подорожей. Доставка по Україні безкоштовна.

Характеристики Bobby Duffle

Новий рюкзак від XD Design може використовуватися також як дорожня і спортивна сумка. Блискавки рюкзака традиційно приховані, в середині сумки є розділова панель-органайзер. Кишені швидкого доступу, розташовані ззаду, чудово підійдуть для планшета чи смартфона. Завдяки водонепроникній кишені зверху найцінніші речі залишаться сухими. Крім того, новинка за своїми розмірами вважається ручною поклажею, а значить всі Ваші речі під час подорожі будуть поруч. Bobby Duffle непромокаємо, екологічно безпечний та максимально сучасний.

У нашому магазині тільки оригінальні рюкзаки Bobby бренду XD Design. Ми гарантуємо високу якість та автентичність продукції.