ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзак-протикрадій Bobby Pro

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Купити оригінальний рюкзак XD Design Bobby Pro

Рюкзак Bobby Pro - технологічний рюкзак із захистом від крадіїв

Розумний рюкзак Bobby Pro випущений компанією XD Design у середині 2019 року. Новинці притаманний не тільки традиційний функціонал рюкзаків XD Design Bobby, але і новаторські рішення.

Щоб забезпечити високу міцність і захистити від порізів дизайнери розробили багатошарову структуру для всіх рюкзаків Bobby. Bobby Pro продовжив цю традицію.

Основний захист гарантує вставка з пластику по всьому периметру рюкзака, а RFID захист не дозволить зловмисникам зчитування пластикових карток. Кишеня у спинці також із RFID захистом для максимальної безпеки. Верхній шар рюкзака вологозахисний, завдяки чому речі завжди будуть сухими. Дизайн виконаний у сучасному стилі із ухилом у мінімалізм. На одній з лямок – замок з двома насадками, що входять у комплект: з липучкою для кріплення термокухлі або чохол для смартфона з клямкою. В основі лямки з внутрішньої сторони розташований вологозахищений роз'єм для USB (у тому числі Type-C), а також кишенька з карабіном для ключів. Основні відділи представлені органайзером та великим відсіком для речей (всього місткість рюкзака 18 літрів). В органайзер з легкістю поміщається ноутбук, планшет, канцелярське приладдя, зошити і книги і безліч інших речей. Головний відсік розділено на чотири частини за допомогою м'яких роздільників. Ви можете скомпонувати їх на свій смак між собою або витягнути зовсім. Зарядка смартфона на ходу, ще одна з перших фішок Bobby, тут також присутній (зверніть увагу, PowerBank не входить до комплектації оригінальних Bobby Pro, але його можна придбати окремо в розділі «Аксесуари XD DESIGN»). Без сумніву, це найсучасніший і оригінальний рюкзак-антизлодій.

У комплект рюкзака входить чохол-дощовик для забезпечення додаткового захисту від зливи, а також чохол для смартфона і підстаканник для кріплення на лямці.

Будьте PRO разом із XD Design!