ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзак-антикрадій Bobby Tech

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Купити оригінальний рюкзак XD Design Bobby Tech

Рюкзак Bobby Tech

Новинка 2019 від голландської фірми XD Design! Головна особливість нового рюкзака — ефективна сонячна панель та бездротова зарядка! Традиційно висока якість матеріалів та зручність користування поєднана з новітніми розробками техніки! Йому немає аналогів у світі, і тепер він доступний широкому колу шанувальників компанії XD Design.

2 роки гарантії на рюкзак підтверджують упевненість як рюкзак. Зітріть захисний шар на бирці, під ним нанесений 16-значний код виробника, на офіційному сайті пройдіть верифікацію за допомогою цього коду і будьте впевнені, що купили річ зі світовим ім'ям!

У нашому магазині Ви можете купити Bobby Tech XD Design за найвигіднішою ціною, ми є офіційним дилером компанії XD Design.

Характеристики рюкзака Bobby Tech

Сонячна панель забезпечить енергією Ваші пристрої, а система кріплень дозволить зручно зафіксувати на лямках рюкзака смартфон або похідний кухоль. Водонепроникна тканина надійно захистить від води Ваші речі, а замок на блискавці, два шари армованої тканини та поліпропіленовий каркас пресечуть будь-які посягання на вміст рюкзака. Bobby Tech оснащений ременем для кріплення до багажу, захищеними кишенями для пластикових карток і, традиційно, вологозахищеним портом USB.

На окрему увагу заслуговує панель-органайзер у середині рюкзака. Завдяки їй Ви можете за своїм бажанням прибирати та додавати відділення сумки.

Нова модель оснащена модулем бездротової зарядки. Якщо Ваш телефон підтримує дистанційну зарядку, Вам буде достатньо покласти телефон у кишеню до модуля. Сонячна батарея заряджає powerbank, а powerbank передає енергію модулю зарядки (зверніть увагу, powerbank не входить в комплект рюкзака і придбати його можна в розділі "Аксесуари").

Цей найтехнологічніший рюкзак-антивор у світі Ви можете придбати зі знижкою у нашому магазині рюкзаків Боббі.