ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Рюкзак-сумка Bobby Bizz чорний

  • Виробник: XD DESIGN
  • Модель: Bobby Bizz Black 2.0 P705.921 (P705.571)
  • Артикул: P705.571-P705.921
  • В наявності


Доступні опції


Рюкзак-антизлодій Bobby Bizz

Bobby Bizz – оригінальний та сучасний діловий рюкзак від компанії XD Design.

Bobby Bizz виконаний у класичному чорному кольорі. Рюкзак, як і його старші брати Bobby, скомпонований за принципом Антивор (кілька шарів тканини, кишені для ноутбука і планшета пом'якшувальні удари, легкосплавний алюмінієвий каркас, зовнішні кишені на блискавці-невидимці, в лямці вбудований кодовий замок, порізів та розтину без відома власника. Боббі Біз - рюкзак-трансформер, його можна носити як рюкзак і як сумку-кейс. Для цього передбачено кілька фішок – S-подібні м'які лямки ховаються у спеціальні кишені у спинці рюкзака. Там же зберігається і ремінь, що подовжується, через плече. Є три варіанти компонування: носити як рюкзак (при цьому плечовий ремінь захований у кишеню), носити як сумку через плече (лямки заховані в спинку), сховати лямки та плечовий ремінь та носити як кейс за бічну ручку.

Матеріал водовідштовхуючий легко чиститься вологою серветкою. Світловідбивні елементи у темний час доби значно підвищують безпеку та видно з відстані 70 метрів. Завдяки оптимальному розподілу ваги Ваш багаж відчутно легше ніж у звичайному рюкзаку. Беріть з собою ноутбук 15,6 дюймів, планшет до 12,9 дюймів і все те, що знадобиться в дорозі або офісі. Кодовий замок зі сталевим тросом зроблений для того, пристебнути рюкзак до нерухомого об'єкта (наприклад, при зустрічі в кафе або при роботі за ноутбуком в незнайомому місці) або замкнути бігунки основного відділення і тим самим убезпечити себе від любителів чужих речей. USB-порт захований у зовнішню кишеню, за допомогою якої можна заряджати телефон прямо на ходу від Powerbank у сумці. Надійні блискавки YKK забезпечують довгу та плавну роботу всієї фурнітури Bobby Біз.

Ключові особливості

  • Рюкзак-антизлодій;
  • Неможливо сторонній людині відкрити рюкзак ззаду;
  • Приховані блискавки;
  • Може бути рюкзаком або сумкою;
  • Наплічний ремінь входить у комлпект;
  • Кишені для карток на лямках рюкзаку;
  • USB-порт для заряджання;
  • Водовідштовхувальний матеріал;
  • Ремінець для багажу;
  • Панель-органайзер усередині рюкзака;
  • Приховані від сторонніх очей кишені;
  • Світловідбивачі;
  • Відділення для ноутбука діагоналлю до 15,6 дюймів;
  • Відділення для планшету діагоналлю до 12,9  дюймів;
  • Ємність 12 літрів;
  • Вага рюказку 1200 грамів.

Артикул рюкзаку P705.575, колір Чорний.

Купуючи в нашому магазині синій рюкзак-антивор Bobby Bizz, Ви будете впевнені у справжності та якості продукції. Доставка у будь-яку точку України безкоштовна!
Оригінальний рюкзак від XD Design Bobby Bizz можна купити в будь-якій точці України з безкоштовною доставкою! Ми будемо вдячні за відгук на рюкзак. Приємного користування!

Характеристики
Захист антизлодій Так
Захист від прорізування Так
Приховані блискавки та кишені Так
RFID захист Ні
Водовідштовхуючий матеріал Так
Багажний ремінь Так
Світловідбивні смуги Так
Порт USB для заряджання Так
Ударостійкий Так
Оптимальний розподіл ваги Так
Блискавки бренду YKK Так
Регульовані кути відкриття Так
Кишені швидкого доступу Так
Унікальний внутрішній дизайн Так
Легкий матеріал Так
Сумка для покупок Так
Дощовик у комплекті Так
Кодовий замок Так
Плечовий ремінь Так
Різні варіанти носіння Так
Сітка-кишеня, що пристібається Ні
Збільшення об'єму Ні
Карабін для ключів Так
Фіксація зайвих лямок Так
Сигналізація за кнопкою Так
Сонячна панель Так
Модуль бездротової зарядки Так
Знімні перегородки всередині Так
Тримач для телефону чи пляшки Так
Відділення для ноутбука 15,6 дюймів
Відділення для планшета 12,9 дюймів
Вага рюкзака 1200 грамів
Об'єм рюкзака 12 літрів
Розміри рюкзака 41 x 28 x 10 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Хіти продажів

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3