ЩОДЕННО з 10:00 до 19:00

Виробник XD Design

Виробник XD Design

XD Design — голландський бренд, представлений більш ніж у 50 країнах та більш ніж у 3000 роздрібних магазинах по всьому світу. Наша подорож розпочалася зі створення студії дизайну у Шанхаї, якою керують амбітні штатні дизайнери з усього світу. Але наш бренд, як і багато інших історії успіху, розпочався на краудфандинговому майданчику під назвою Kickstarter. 2016 року ми випустили наш рюкзак Bobby Anti-Theft Backpack. З того часу ми мали понад 50000 прихильників на краудфандингових платформах, понад 3000 взаємодій з клієнтами та тисячі передплатників у соціальних мережах.

У міру того, як кількість наших передплатників значно зростала, ми хотіли переконатися, що ніколи не втрачаємо на увазі те, що важливо як для нашої компанії, так і для наших клієнтів. Наша продукція призначена для того, щоб допомогти сучасним кочівникам безпечно та функціонально проводити свій день.

Стійкий розвиток також закладено у наших принципах: з максимальною відповідальністю перед нашою планетою ми використовуємо найкращі матеріали та упаковку, доступні на ринку.


Показано з 1 по 50 із 84 (всього сторінок: 2)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3